Передачі з архіву Українського радіо
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту Бася Абрамівна Ройтберг — про катастрофу єврейського народу під час Другої світової війни.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту — про долю киянки Інни Майданик, яка під час Другої світової війни пережила цю катастрофу єврейського народу.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
"Діджей" без руки. Історія Івана Колесника, хлопця з інвалідністю з дитинства, який добровільно пішов на війну.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1700130812_6555effcbc772.jpg)
Радійники на війні. Про воєнні будні розповідають журналісти Українського Радіо, які зараз перебувають у лавах українських Сил оборони.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
Про колишнього бійця спецпідрозділу Нацгвардії "Омега", який на "цивілці" розвивав бізнес з агродронами, а після вторгнення Росії переорієнтував свої дрони на воєнні цілі.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
Про цікаву людину і патріота України з тепер вже багатостраждального міста Ізюм на Харківщині Станіслава Любого.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673209379_63bb2623613d9.png)
Тризуб Нептуна. Про найцікавіші морські операції цієї війни та якими стануть Військово-Морські Сили України після перемоги.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1688373127_64a2878786658.png)
Тризуб Нептуна. Програма Українського Радіо до Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Про найцікавіші морські операції цієї війни та якими стануть Військово-Морські Сили України після перемоги.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673209379_63bb2623613d9.png)
Як війна вплинула на стан здоров'я очей українців, які пріоритети визначила в медицині — Сергій Риков, офтальмолог, професор, завідувач кафедри офтальмології та оптометрії післядипломної освіти Національного медичного університету імені Богомольця.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673209379_63bb2623613d9.png)
Як Україна повертає своїх дітей додому — Микола Кулеба, засновник фонду Save Ukraine/Спасемо Україну, Уповноважений Президента України з прав дитини 2014 — 2021 рр.