Як в Японії допомагають Україні, як держава і суспільство ставляться до подій російсько-української війни? Гостя — Оксана Піскунова, перекладачка (українська — японська), редакторка українських новин на загальнонаціональних японських каналах NHK and Асахі TV, громадська діячка, організаторка багатьох українських заходів в Японії культурного, освітнього і патріотичного спрямування.
Користування соцплатформами.
Цей матеріал підготовлено в рамках "Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації", що впроваджується Українським Радіо та Smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції програми і не обов'язково відображає позицію ЄС.