ШІ-портрети військовослужбовців у соцмережах: хто за цим стоїть?
У соцмережах часто можна зустріти портрети військовослужбовців, згенеровані штучним інтелектом, з підписами на кшталт "Ці два брати служать на фронті, сьогодні в них день народження, привітайте". Або світлини хлопця і дівчини у військовій формі з підписом "Сьогодні ми одружилися, просимо помолитися за нас". Про небезпеку подібного контенту в соціальних мережах, як відрізнити подібні підробки і не стати помічником для шахраїв — говоримо з редактором проєкту "По той бік новин" Сергієм Одаренком.
Залужний закликає обмежувати права і свободи заради тотальної війни? Конкурс мирних планів і черга посередників. Парламентська криза в очікуванні глобальних подій? Кабмін Шмигаля знову встояв без змін і нових призначень. Гість — Ігор Рейтерович, політолог, кандидат політичних наук.