"Вільні читають українською!": у рамках проєкту вдалося зібрати близько 20 тисяч книг для бібліотек і мобільних книжкових куточків. Чи можна долучитися до проєкту? Гість програми — Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.
До якого миру готують українців Зеленський, і Кличко також. Чому активізувалися світові політики зі своїми мирними планами, а Кулеба поїхав до Китаю, який має свій мирний план. Гість — Мілан Лєліч, політичний оглядач РБК — Україна.
Як Надії Тимофіївні Баклановій з села Правдине вдалося відновити дах, вікна і стіни в своєму домі? Хто допомагає Білозерській військовій адміністрації Херсонського району, що знаходиться неподалік лінії фронту, відбудовувати понівечені та зруйновані будинки? Розповідає начальник військової адміністрації Ігор Миколайович Острівний.
Як Тетяні Литвиненко з Новоселівки вдалося відбудувати літню кухню і чому відновлення її будинку поки залишається недосяжною мрією?
Перспективи відбудови будинку і будівництво тимчасового житла для Олексія та його родини з Новоселівки, що в Чернігівській області. Хто і чому допомагає чоловікові, та як завдяки знанням історії рідного краю він врятував дружину та сина в перші дні війни.
Ремонт двокімнатної квартири Оксани Скрябікової у Запоріжжі після влучання російської ракети.
Третину життя Антоніна Борисенко з чоловіком збирали кошти та будували будинок, який за мить спалив російський снаряд. В який спосіб зараз пенсіонери відбудовують свій будинок у селі Новоселівка, що на Чернігівщині?
Відновлення зруйнованого росіянами будинку пенсіонерки Марії Петрівни Вінник з Миколаївської області. Жінка пережила обстріли, бомбардування села Українка та знищення власного дому. Хто допоміг пенсіонерці з інвалідністю відбудувати оселю та скільки довелося витрати власних заощаджень?
Знищення та тернистий шлях відбудови двох будинків Андрія Щербатого та його мами у селі Старий Білоус, що на Чернігівщині. Якими матеріалами допомогла громада? З якими проблемами зіштовхнувся чоловік під час оформлення фінансової допомоги від держави? Також про ситуацію з відбудовою у Новобілоуській громаді — сільський голова Дмитро Федоров.
Історія відновлення квартири Станіслава Михайловича Коляди з Запоріжжя.
Відбудова родинного маєтку сім'ї Волошиних у селі Новий Білоус, що на Чернігівщині. Трагічна історія Марини, яка втратила чоловіка і будинок. Відновити своє життя жінці допомогли друзі, волонтери і сільрада.
Як вдається відновлювати будинки у прифронтових населених пунктах? Історія відбудови батьківського дому Людмили Каптьолової з села Степного Запорізької області.